Privatumo politika

Asmeniniai duomenys nėra atskleidžiami trečiosioms šalims rinkodaros tikslais.

Surinkta informacija apima:

-first vardas ir pavardė
-address
-elektroninio pašto adresas
-Telefono numeris

Pavesta pagal kliento asmeniniai duomenys naudojami tik tam, kad būtų galima:
- Susitarimo įgyvendinimo (pristatymo tvarka ir sąskaitą faktūrą)
- Jei klientas sutinka, informuoti apie naujų produktų, paslaugų ir akcijos siūlomų parduotuvę.

Informacija, esanti prieigos žurnalus

Kringle.pl tarnyba renka informaciją apie IP adresus vartotojų. Ši informacija yra naudojami techniniais tikslais, susijusių su paslaugų serverių, administravimo, taip pat statistikos tikslais.

Nuorodos į kitas svetaines

Interneto svetainės užsideda savo interneto nuorodos leidžia vartotojams tiesioginę prieigą prie kitų svetainių. Tačiau mes nesame atsakingi už privatumo politiką naudoja šių svetainių savininkams. Mes skatiname vartotojus skaityti privatumo ataskaitų turiniui tinklavietėse asmens duomenų rinkimas.

Informacija siunčiama į klientą

Svetainėje siunčia vartotojui elektroniniu paštu pranešimą apie naujų produktų, rinkodaros informacijos ir ryšių technologijas. Svetainėje pasilieka teisę siųsti visus elektroninius laiškus vartotojams pranešimus apie svarbius pokyčius sistemoje ir komercinio pobūdžio, ypač reklamos ir kito turinio, kuris yra komercinė informacija raidėmis.

Prieigos prie duomenų teisę:

Kiekvienas klientas turi teisę susipažinti su savo duomenimis ir juos ištaisyti, kiekvienas klientas po registracijos turi prieigą prie savo duomenų ir gali juos pakeisti. Patikėta asmeniniai duomenys yra saugomi ir saugomi laikantis nustatytų taikomų įstatymų nuostatų, principų:

Aktas 29.08.1997. Dėl asmens duomenų apsaugą (konsoliduotas tekstas Dz. U. Nr 101 2002 poz. 926, su pakeitimais. D.)
Aktas 18.07.2002. Dėl elektroninių paslaugų (Dz. U. Ne 144 punktas. 1204 su vėliau. D.)
Reguliavimas 29.0.04 r. Vidaus reikalų ministras ir administracijos Asmens duomenų tvarkymo dokumentų ir techninių bei organizacinių sąlygų, kurios turi būti įvykdytos iki prietaisų ir kompiuterių sistemų, naudojamų asmens duomenų tvarkymo (Dz. U. Nr 100, poz.1024).
Čia galima įrašyti pavyzdinį puslapio poraštės tekstą arba įdėti grafinį failą. Pakeitimus galima atlikti iš administratoriaus paskyros, pereinant į pasirinktis: Konfiguracija --> Tekstai puslapyje --> "Poraste puslapio apacioje" (id: 5).