KODĖL BALTUMAS?

Tinka kiekvienam interjerui ir patalpai. 
Mūsų baltos žvakės šiuo metu yra 75 aromatų rūšių ir jų skaičius vis auga.
Nepriekaištingai tyras Kringle Candle gamos baltumas tinka kiekvienam interjerui ir kartu yra diskrečiai elegantiškas. Nepriklausomai nuo to, kokį aromatą ar stilių mėgstate, šios kruopščiai pagamintos žvakės bus idealiu kiekvienos patalpos papildymu.
Mes vadovaujamės viena svarbia idėja: Kringle Candle produktai 100 proc. be dažiklių, pagaminti su tyromis kvapų esencijomis, dega šviesia balta šviesa.
Svarbiausia yra tai, kad kiekviena Kringle Candle žvakė pripildys Jūsų namus saldžiu, ilgalaikiu, gamtai artimu aromatu.img_difference_3candles
VISADA LAUKIAME

Mūsų produktai turi ką pasiūlyti kiekvienam. Mūsų komanda nuolat vykdo naujų, užburiančių kvapų paruošimo darbus, kuriuos pristatome rinkai, kai receptūra paruošta, o rinka jiems pasiruošusi. Taip pat visada su džiaugsmu priimame naujas mūsų klientų idėjas.

Kontaktai: dystrybucja@lasecki.pl
Čia galima įrašyti pavyzdinį puslapio poraštės tekstą arba įdėti grafinį failą. Pakeitimus galima atlikti iš administratoriaus paskyros, pereinant į pasirinktis: Konfiguracija --> Tekstai puslapyje --> "Poraste puslapio apacioje" (id: 5).