Set Sail (9)
PRIMINIMAS NUO MICHAEL JAMES‘O KITTERIDGE‘O III

Turėdamas vos 16 metų, mano tėvas – Mike Kittredge, panaudodamas senas vaškines kreideles pagamino pirmąją žvakę, kaip Kalėdinę dovaną savo motinai. Šis įvykis davė pradžią mažai, bet greitai augančiai įmonei Yankee Candle Company. Vadovaudamasis įkvėpimu ir dėdamas visas savo pastangas kokybei užtikrinti, mano tėvas pasiekė, kad jo prekės ženklas Yankee tapo žvakių gamybos sektoriaus standartu ir pakeitė požiūrį į šiuolaikiškas dovanas. Vėliau 1988 m. jis pardavė Yankee Candle kompanijai Forstmann Little & Co., kad galėtų išeitį į pensiją ir palikti vaško ir dagčių pasaulį – bent jau taip jam atrodė. 2008 m. pagaminau pirmą žvakę Queen Anne, panaudodamas mūsų antikinį šeimos pečiūką, traktuodamas tai tik kaip žaidimą. Kai 2009 m. vieno projekto metu aukštojoje turėjau sukurti ir išreklamuoti gaminį, mano pasirinkimas buvo akivaizdus – žvakės. Dirbdamas prie šio projekto turėjau šeimos paveldo tęstinumo ir išsipildymo  pojūtį. Tai buvo jausmas, kuris manęs daugiau neapleido. Pradėjau aptarinėti su tėvu galimybes studentišką projektą paversti tikru verslu. Daug dienų praleidome svarstydami kaip bus, jei kartu pradėsime žengti jo kadaise pasirinktu keliu. Buvome labai susijaudinę, kai suvokėme, kad abu norime tą patikrinti. Ir taip prieš pat 2009 m. Kalėdas, gimė nauja įmonė pavadinimu Kringle Candle. Mūsų naujas namas yra mažiau nei dvidešimt mylių nuo Yankee Candle, šalia tos pačios Valstijos autostrados. Didžiuojuosi, kad įmonė, kurią įkūrė mano tėvas yra taip arti ir kad siūlome aukštos kokybės gaminius bei gerus įspūdžius mūsų lankytojams. Neįprastai aromatinga Kringle Candle linija apjungia tai, kas geriausia tradicijoje su nauja jaudinančia produktų linija sukurta su mintimi prisitaikyti prie kiekvieno interjero. Parengimo stadijoje glaudžiai bendradarbiavome su geriausiais rinkoje parfumeriais, kurie sukūrė stabilių, primenančių natūralius kvapus žvakių derinį. Mūsų gaminiai pagaminti iš baltojo vaško, tai ne tik idealiai deranti prie visko produktų gama, bet taip pat švari, pilna spindesio šviesa.

fragrance is a journey (4)

PRODUKTO PRIVALUMAI

• Originalus receptas šeimos Kittredge nuo vakar ir šiandien
• Daugiau nei 150 unikalių skonių Kringle Candle ir Country Candle
• Aukštos kokybės aromatai
• Iki 50% daugiau kvepalų aliejaus žvakė, nei kitų gamintojų
• Išvalykite degimo
• 100% produktas, pagamintas JAV
• Išlaikyti kokybės, tendencijas ir dizainas
• Patrauklios kainos didmeninės ir mažmeninės prekybos klientams

APLINKOSAUGINIŲ VEIKSMŲ RĖMIMAS

Kringle stiklo gaminių gamykla gamina indus ne tik idealiai tinkančius žvakių gamybai, bet ir mikrobangų krosnelėms ir indų plovimo mašinoms. Sunaudoję visą žvakę panaudokite žemos temperatūros metodą vaško likučių pašalinimui. Išbandykite ir duokite valios fantazijai naudodami indus puikių patiekalų gamybai arba įvairių smulkmenų saugojimui. 
Mūsų gaminiuose nenaudojame švininių dagčių ir pagrindų. Mūsų naudojama rankų darbo technika visiškai atitinka medžiagų ir žvakių gamybos normas ir ASTM nuostatas. 
Set Sail (11)
Čia galima įrašyti pavyzdinį puslapio poraštės tekstą arba įdėti grafinį failą. Pakeitimus galima atlikti iš administratoriaus paskyros, pereinant į pasirinktis: Konfiguracija --> Tekstai puslapyje --> "Poraste puslapio apacioje" (id: 5).