APIE FIRMĄ LASECKI

logo_black_png

Lasecki i Spółka Sp. z o.o. tai šiuolaikiška įmonė, priklausanti neginčijamų B2B kvepalų produktų pardavimų lyderių grupei. Darbas rinkoje nuo 2010 metų suteikia mums pranašumą kalbant apie rinkos specifikos išmanymą, o solidžios žinios ir patirtis leidžia tiksliai nuspėti, ar net pralenkti tendencijas. Siūlome šiuolaikiškus sprendimus ir aukščiausios kokybės žinomų prekės ženklų produkciją. Mūsų prioritetas tai klientų pasitenkinimas, tiek aptarnavimu, tiek puikios kokybės produkcija, kuri atitinka jų lūkesčius. Mūsų devizas tai maksimalus pasitenkinimas su minimaliais formalumais! 
Set Sail (13)

PROFESIONALUS IR GREITAS KLIENTO APTARNAVIMAS

Didelis lankstumas ir individualus požiūris į kiekvieną klientą, profesionalios konsultacijos, didelis atvirumas pagalbai su rinkodara, patyręs globėjas. 

LOGISTIKOS SANDĖLIAI

Dideli logistikos sandėliai užtikrinantys produktų pasiekiamumą, saugų ir greitą pristatymą, paslauga fulfilment arba dropshipping, galimybė siuntinius apmokėti atsiimant. .

 

Jeigu norite plėtoti savo veiklą kartu su mumis arba galvojate apie naują veiklą Home Decor prekių srityje parašykite mums!
Profesionaliai patarsime kiekvienoje srityje - suteiksime patarimų kaip išeksponuoti prekes interneto ar stacionarioje parduotuvėje. Padėsime su reklama ir Tavo įmonės plėtros strategijos sukūrimu!

www.lasecki.pl

Čia galima įrašyti pavyzdinį puslapio poraštės tekstą arba įdėti grafinį failą. Pakeitimus galima atlikti iš administratoriaus paskyros, pereinant į pasirinktis: Konfiguracija --> Tekstai puslapyje --> "Poraste puslapio apacioje" (id: 5).